İletişim :+90 542 503 30 94 - +90 542 503 30 94
MAZZİONİ;soğuk sıcak oto yıkama makinası,oto araç yıkama makinaları fiyatları,oto yıkama makineleri fiyat listesi

HAKKIMIZDA

MAZZİONİ MAKİNA; Oto yıkama makinaları imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermekte olup, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur.

 MAZZİONİ MAKİNE, sektöründeki saygın, güvenilir, istikrarlı, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda alanında en iyi olmak için çabalarken her ne koşulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalışanları ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güler yüzlü ekibimizle her başarımızla bir adım daha ileriye götürmektedir.

Müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak firmamızın kalitesini ve farkını müşterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmiştir.

İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız Makinalarımız;

Jetonlu paralı oto Yıkama Makinesi, Jetonlu paralı Köpük Makinesi, basınçlı oto yıkama makinası ve Jetonlu paralı Oto Süpürgelerinden oluşmaktadır.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için, gerekli makina ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.

Misyon;

Otomatik Araç Yıkama Makinelerini, eğitimli personeli ve ekipmanları ile kanun, mevzuat ve standartlara uygun, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde ürünler üreterek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlama devam etmek,

Vizyon;

Otomatik araç yıkama makinesi  imalatı, teknik servis hizmetleri ve satışı işleri konusunda kalite seviyesi yüksek, rekabet gücü kuvvetli bir işletme olmaktır.